Přeskočit na navigaci Přejít k obsahu webu
JeseTer
  • Úvodní stránka
  • Košík
  • Můj účet
  • Obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Personalizované štítky / na přání
  • Pokladna
  • Reklamace a vrácení zboží
  • Kontakty
  • Úvodní stránka
  • Košík
  • Můj účet
  • Obchodní podmínky
  • Ochrana osobních údajů
  • Personalizované štítky / na přání
  • Pokladna
  • Reklamace a vrácení zboží
  • Kontakty
  • 0 Kč 0 položek
Domů / IMG_3336 (1) / IMG_3336 (1)

IMG_3336 (1)

Navigace pro příspěvek

Předchozí příspěvek: IMG_3336 (1)
Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.

Kategorie produktu
  • štítky na háčkované košíky (14)
  • štítky z koženky a semiše (230)
    • cukrárna / sladké léto (5)
    • dovolená / marina (12)
    • lineart (6)
    • nápisy (22)
    • obloha (10)
    • olympiada (6)
    • podzim (25)
    • příroda / nature (11)
    • pro dámy :-) (2)
    • rodina (10)
    • rozkvetlé zvířátka (7)
    • štítky na nýt (3)
    • Vánoční kolekce (7)
    • velikonoce (4)
    • vesmír / ufo (11)
    • zima (4)
    • zimní zvířátka (22)
    • zvířátka (47)
Vyhledávání

jeseter.eu

Vyrobeno v Jeseníku 🇨🇿
Chceš štítek či etike­tu na oblečení? Ok napiš 😉
Chceš nažehlo­vačku? ➡napiš
Je libo vypísko­vaný hrníček? ➡ už víš, napiš!

Nějak jsem teď nic nepřidá­vala, a to ani do příběh Nějak jsem teď nic nepřidávala, a to ani do příběhu.
Ale to nutně neznamená, že jsem NIC nedělala 🤙
Ale nějak se dostavila únava ze "socek" 🤷‍♀️
Tohle Vám ale musím ukázat, za tohle se musím poplácat po rameni i já samotná.
Fotky, to je pro mě dost velká výzva, ve fotkách je hodně "proměnných" a ne vždy se dostaví úspěch.
Je spousty expertů co ví a jak...já u těch fotek stále tápu. 
Tohle album, se mi ale povedlo 😍

Eliško, přeji ti dodatečně krásné narozeniny, a až mi slza ukápla z věnování, které ti rodiče nechali do alba napsat ❤️.
...
No a taky jsem jelito, pořádně jsem to album ani nevyfotila 🤦🏻‍♀️ šla jsem na oběd Na koupáku (v Jeseníku), kde jsem ho předávala a až tam fotila 🫣🫣🫣🫣. (Mimochodem skvěle tam vaří). Oujee co už 🤷‍♀️
Další “kovová” objed­náv­ka. Božínku, stále z toho m Další “kovová” objednávka.
Božínku, stále z toho mám neskutečnou radost😍
Už zpracovávám další objednávku, brzy se můžete těšit na další videjko 😉

T.

#fiber #detail #stitkynakabelky
Mám fakt radost 🤩❤️ Mám fakt radost 🤩❤️
Jako, nech­ci nic říkat, ALE já si splni­la sen. Kon Jako, nechci nic říkat, ALE já si splnila sen.
Konečně vyrábím i kovové štítky.
Je to láska❤️
A mám radost, že už je i objednáváte.
Děkuji mooooc, za to, že MŮŽU!!!!
#fiber #laserkov #štítky #etikety #labely
Já vím, jdu s tím jak s křížkem po funuse…co už. 🤷 Já vím, jdu s tím jak s křížkem po funuse…co už. 🤷‍♀️
Potřebovala jsem nutně, jakože fakt nutně dát pryč ten vánoční věnec ze dveří🤦🏻‍♀️🫣🤷‍♀️. 
Tak a teď máme na dveřích velikonoční výzdobu, a na příští rok, vložím do eshopu, aby jste si taky mohli objednat. 😉
A třeba budu dělat průběžně i během roku tematické…kdo ví. A jak se znám, možná taky NE 🤣

Přeji Vám krásné Velikonoce!
#velikonoce #dekorace #zajic #venec
Nová závis­lost. Gravírování kovu 😍❤️ Nová závislost.
Gravírování kovu 😍❤️
Joo, kovové štítky, to je zase úplně novej lev­el. Joo, kovové štítky, to je zase úplně novej level.

Miluju to ❤️

#laser #fiber laser #kovoveetikety #malickostcoutvoricelek #drobnostcotvoridokonalost
Chtěla bych Vás poprosit o štítky na kabelku. OK, Chtěla bych Vás poprosit o štítky na kabelku. OK, a jaký to bude? Nooo to já nevím🤷‍♀️…dobře udělám různé vzorky, vyzkoušíte a uvidíte😉
A tak vzniklo pár vzorků…
.
.
Taaak a už si toho někdo všimne? 🙏 Dávala jsem v příbězích různé indicie, a zatím nikdo nic…tak třeba dnes???
Celý min­ulý týden jsem mluvi­la o tom, že gravíru­ji Celý minulý týden jsem mluvila o tom, že gravíruji sklenice. Tak tady jsou v počtu téměř 50ks. Už je to po třetí, co je pro slámovku dělám. Sakra lidi, netřískejte s nima tolik!!! 🤣... Nebo jen malinko, ať mám co furt dělat 😉
Krásnej den vinšuju ✌️
#Sklenice #gravirovaniskla #piskovaniskla #piskovaninazakazku
Celý min­ulý týden jsem mluvi­la o tom, že gravíru­ji Celý minulý týden jsem mluvila o tom, že gravíruji sklenice. Tak tady jsou v počtu téměř 50ks. Už je to po třetí, co je pro slámovku dělám. Sakra lidi, netřískejte s nima tolik!!! 🤣... Nebo jen malinko, ať mám co furt dělat 😉
Krásnej den vinšuju ✌️
#Sklenice #gravirovaniskla #piskovaniskla #piskovaninazakazku
Podtácky pro kavár­nu Kolšte­jn Podtácky pro kavárnu Kolštejn
Ahoj, něco pro Vás mám.… …něk­teří bystře­jší si Ahoj, něco pro Vás mám....
...někteří bystřejší si už mohli něčeho nedávno všimnout...
ALE bylo to hodně těžký rozluštit....a teď Vám ukážu popis na průchodkách....už víte o čem mluvím? 😇
Kdo na to přijde jako první??? 😍
#Jeseter.eu #koženka #pruchodky #detail #malevelkeradosti
Ahoj, něco pro Vás mám.… …něk­teří bystře­jší si Ahoj, něco pro Vás mám....
...někteří bystřejší si už mohli něčeho nedávno všimnout...
ALE bylo to hodně těžký rozluštit....a teď Vám ukážu popis na průchodkách....už víte o čem mluvím? 😇
Kdo na to přijde jako první??? 😍
#Jeseter.eu #koženka #pruchodky #detail #maleveljeradosti
Jojo vánoce se kvapem blíží…a jde to poz­nat i na Jojo vánoce se kvapem blíží...a jde to poznat i na mém stole, kde vládne překližka a různé dekorace.
Břidli­cové podtácky mám ráda… Ta grafi­ka na nich Břidlicové podtácky mám ráda... Ta grafika na nich je dokonalá.

Udělat grafiku, vyměřit, vygravírovat, vyčistit, vyfotit a zabalit. Nejnáročnější je pro mě je někde objednat 😅. To všechno! Nic víc, nic míň.

Jo a ještě otvíráky, abych tady neříkala jen samé superlativa, tak ty jsem minule úplně pohnojila a čekala jsem na novou zásilku, abych je znovu vygravírovala...jojo i toto se stává, a neee jen jednou za deset let 😬🫣🫣.

✌️T z 🐟
Toš nedá se nic dělat…je tře­ba navštívit další m Toš nedá se nic dělat...je třeba navštívit další místní podnik. Mám z toho fakt radost...
První byl @cajbar.pangea, kterým jsem vyráběla desky na denní nabídku, bohužel po povodních vzalo vše za své 😢, ale aspoň jednou jsem si z nich objednala ❤️. Další podnik byla @yesenka_style_bar a pivní sklenice. Já sice pivo nepiju, ale tehdy jsem si dala 🤣. Třetím v pořadí je @slamovka_jes kde jsem gravírovala sklenice na víno a taktéž podnosy na kávičku. Vše jsem byla taky vyzkoušet. Teď? Teď je na řadě káva v @kolstejnwellness 💪 těším se moooc.
A můj asi nesplnitelnej sen? Udělat brand do aspoň každého 3 podniku v Jesu...noo ale co už, ale sny se mají plnit nejen o vánocích...tak třeba.... 🤩 někdy se to splní ❤️
Zdravím Vás všech­ny takhle při listopadu…příběhy Zdravím Vás všechny takhle při listopadu...příběhy dávám celkem často, ale když přijde někdo nový, vypadá to tady jakoby prázdně 🤷‍♀️
Takže dneska teda i jeden příspěvek 😉
Jak se Vám takhle na podzim daří? Vánoce už řešíte? 
Tak nějak stojím na stejném bodě, co se týče štítků...máte nějaké nápady co by jste chtěli vidět v nabídce? 

Barva na fotce č.33 😉

A tak nějak jsem zjistila, že kupujete štítky hodně na pletené věci..jako wau. To asi teď hodně frčí co? A taky jsem zjistila, že háčkované košíky už tolik nefrčí...je to tak? Nebo zkrátka u mě neobjednávají 😳🤷‍♀️😱
Zítra v ZŠČV nás radu rodičů (jsem člen­em) čeká ak Zítra v ZŠČV nás radu rodičů (jsem členem) čeká akce "dýňová slavnost". No měla jsem za úkol vyrobit nějaké dárečky pro děti. Mimo jiné mám na starosti fotokoutek, kde bude i moje Lesana (zase jsem ji dneska musela trošku upravit a převléct) a také dílničku. Ještě teď nevím, co si vyrobíme 😱 protože můj plán vyhořel...si představte, že tady nikde nemáme žaludy, jako vážně!!! Takže co se bude dít na dílničkách je pro mě ještě velkou záhadou 🤣🤣🤣 ale dáreček je hotový ❤️ uff. Říkejme mu  třeba brož 😉
Hezký den všem 😍 a držte mi palce ať s něčím kloudným přijdu a mohli si děti něco vyrobit 🙏
Zase jsem tvoři­la… dcera má něko­lik čelenek, kte Zase jsem tvořila...
dcera má několik čelenek, které vlastně  ani nenosila...a tak jsem se rozhodla jednu takovou předělat.  Všechno přírodní..a pro koho je? Ne pro syna ani dceru, ani pro mě, ale pro moji Lesanu, která byla pozvána na Dýňové slavnosti v Jeseníku. Co na to říkáte? Jak se Vám líbí čelenka a podzimní Lesana?
Gravírování kra­bičky ❤️ Gravírování krabičky ❤️
Fol­low on Insta­gram
© JeseTer 2026
Ochrana osobních údajůVytvořeno pomocí WooCommerce.
  • Můj účet
  • Prohledat
  • Košík 0
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
You can revoke your consent any time using the Revoke consent button.